front4Raf. – Riddim & Flow
Maxi single zawiera 4 gorące riddimy tworzone przy współpracy ze znanymi producentami z House of Riddim (Austria) i TEKA (Germany).
Oryginalne brzmienia, przemyślane aranżacje, flow i dobrze dobrane sekcje dente podkreślają tu charakterystyczny plus dla reggae i rocksteady.
Chórki, które tworzy Charmaine Baines (Jamajka-UK) i Kasia Pokosa (PL) dodają tej płycie pięknej kobiecej zmysłowości.
Poza wspomnianymi artystami na tych 4 utworach można usłyszeć kilkunastu wybitnych muzyków, którzy na codzień współpracują z wieloma znanymi artystami muzyki reggae na świecie.
Teksty i główny wokal na Riddim & Flow zapina w całość tego singla w bardzo dobrze brzmiący materiał. Płyta jest już dostępna. Napisz jeśli chcesz ją zamówić.

Produkcja riddimów: House of Riddim i Teka
Edycja: Szymon Orchowski, Tim Jarvis, Maciek Flank, Sam Gilly
Mix: Sam Gilly i Michał Piekacz
Mastering: Michał Piekacz i Martin Scheer
Wydawca: Raf. i Rockers Publishing


frontDziecko SzczęściaUwielbienie Prosto z Serca!

Album zawiera 10 nowych i świeżych utworów z nurtu zachodniego uwielbienia w pop-rockowo gitarowym wykonaniu. Inspiracją do powstania albumu jest głęboka relacja i miłość Pana Boga z człowiekiem (Taty z jego dzieckiem). Celem tego albumu jest wniesienie prostych lirycznie i melodyjnie piosenek uwielbienia w języku polskim do kościółów czy spotkań młodzieżowch. Każdy nawet mało umuzykalniony słuchacz będzie mógł je śpiewać oddając tym samym osobiście chwałę i cześć Jezusowi. Album zawiera wyjątkowo „przestrzennie” zaaranżowane partie gitar elektrycznych i akustycznych. Dodatkowymi „smaczkami” są upiększające brzmienia wiolonczeli czy harmonijki ustnej.
Można będzie usłyszeć tu delikatne kompozycje i bardziej „ostrzejsze” rockowe piosenki uwielbienia. Każdy zakup płyty będzie wspierał finansowo zaufane fundacje i stowarzyszenia chrześcijańskie, które pomagają potrzebującym dzieciom w Polsce, Zambii, Indiach i na Filipinach.


naaman_strona1Siła (2011)

Debiutancki krążek grupy, zatytułowany „Siła” to reggae w najróżniejszych odsłonach, od typowych jamajskich beatów po dub i modern roots. Nie brakuje też elementów funky i soul. W skład Naaman’a wchodzi osiem osób, wśród nich aż trzy wokalistki, co nieprawdopodobnie rozszerza aranżacyjne możliwości. Trzynaście utworów zgromadzonych na albumie „Siła” to przestrzenna, uskrzydlona soulowymi wokalami dawka pogodnych dźwięków. Cały skład wykonał doskonałą pracę; tętniące basy, precyzyjnie dograne instrumenty klawiszowe oraz współpracujące ze sobą gitara i perkusja poruszają najbardziej optymistyczną część duszy. Muzykę uzupełniają przemyślane teksty, w których mowa o motorze ludzkich poczynań – emocjach.
Innym mocnym akcentem “Siły” jest rootsowy “His love”, wyróżniający się męskim wokalem.

Nagranie: Paweł Zając ( Studio Echo – Św. Katarzyna )
Mastering: Marcin Bors
Wydawca: Lion Stage Records 2011


 regae raggaReggae Ragga Dub Style (2004)

Po kilku pierwszych latach działalności zespół Naaman zrealizował pierwszy materiał studyjny. Maxi singiel: Regge Ragga Dub Style. Utwór Syjon, którego autorem i wykonawcą jest Rafał, znalazał się na składance wydawnictwa Free Colours – Młode lwy polskiego reggae.

Nagranie i mastering: Maciej Flank